Sobota, 5 Grudnia 2020

List z podziękowaniem od Wojskowej Akademii Technicznej


09.pngW dniu 14 lutego 2008 r. w Wojskowej Akademii Technicznej doszło do nieszczęśliwego wypadku. W wyniku wybuchu, doktorant Wojciech KICIŃSKI realizujący niezbędne badania pracy do pracy doktorskiej  dotyczącej „Nanostrukturalnych materiałów wybuchowych” doznał ciężkich obrażeń – stracił obie dłonie i jedno oko. Życie jego zmieniło się diametralnie. Plany na przyszłość  i marzenia stały się nierealne. Tak myśleliśmy na początku. Ale dzięki takim osobom jak Ksiądz Proboszcz, zabłysnął dla Wojtka promyk nadziei, że nie do końca wszystko stracone, że będzie on mógł powrócić do normalnego życia.

W imieniu naszego doktoranta oraz społeczności Wydziału Nowych Technologii i Chemii, dziękujemy całej parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie z jej pasterzem na czele, za okazaną pomoc finansową, w czasie zbiórki do puszek w niedzielę 27 kwietnia 2008 roku. W obecnej sytuacji jest ona bezcenna. Dzięki niej, ten młody, zdolny i pracowity doktorant, może poddać się rehabilitacji, jego ręce i oko będą mogły zastąpić protezy.

Wyrażam także wdzięczność Księdzu Proboszczowi i Księżom pracującym w Parafii, za bardzo miłe i gościnne przyjęcie naszych studentów – wojskowych i cywilnych. Cieszymy się, że są ludzie, o otwartym i wrażliwym sercu, którym nie jest obojętny los dotkniętych nieszczęściem. Być może, dzięki Księdzu Proboszczowi, w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszego pracownika naukowo – dydaktycznego, za co już teraz serdecznie dziękujemy.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za okazane wsparcie  finansowe, będące wyrazem dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Będziemy modlić się za Księdza Proboszcza, Księży pracujących w Parafii oraz całą wspólnotę parafialną o siły i zdrowie, bo Wasza dobroć okazana, bezinteresowna pomoc potrzebującym, są dla nas przykładem wiary, miłości i chrześcijańskiego męstwa.

Dziekan Wydziału
Nowych Technologii
Prof. Dr hab. Inż. Krzysztof Czupryński

Drukuj PDF

Powrót

Nowości


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Copyright © Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów 2020

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates