Piątek, 15 Stycznia 2021

Jubileuszowy Koncert Chóru Sonante


Chór SonanteOśrodek Wychowawczo-Profilaktyczny „MICHAEL” zaprasza mieszkańców Bemowa na Jubileusz 15-lecia istnienia Chóru Sonante. Uroczystość odbędzie się w niedzielę 25 września 2011 roku w kościele Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie. W programie Msza św. o godz. 18.00, a po niej Koncert Jubileuszowy, w ramach którego zostanie wykonana „Pierwsza Msza Polska ku czci św. Michała Archanioła”. Chórowi Sonante towarzyszyć będzie Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna „Camerata Viva” oraz soliści: Joanna Jabłońska - sopran, Barbara Żarnowiecka - alt, Piotr Kędziora – bas.

Chór Sonante powstał w październiku 1996 roku i zrzesza młodych ludzi, pragnących wspólnie muzykować. Od września 1997 roku działa on w ramach Ośrodka Wychowawczo - Profilaktycznego „MICHAEL” przy parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie. Kierownikiem artystycznym chóru jest Michał Białecki - absolwent Warszawskiej Akademii Muzycznej. Repertuar chóru jest bardzo zróżnicowany, od muzyki sakralnej, poprzez pieśni wielkopostne, kolędy, muzykę gospel, aż po repertuar rozrywkowy i musicalowy.

Chór Sonante jest doskonałą ofertą dla młodych ludzi pragnących zainwestować w swój talent i z młodzieńczą pasją i wytrwałą pracą osiągać wyżyny sztuki wokalnej. Chór nie jest zamknięty na nowe osoby. Mogą w nim śpiewać wszyscy, którzy lubią i chcą to robić. Nowych chórzystów zapraszamy na przesłuchania przed lub po próbie, a tych mniej odważnych - zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Próby Chóru Sonante:
środa 18.30 – 20.15 (soprany, alty)
sobota 9.00 – 10.00 (tenory, basy)
sobota 10.00 – 12.00 (cały chór)

Drukuj PDF

Powrót

Nowości


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /parafia_archiwum1/modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Copyright © Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów 2021

Autorzy szablonu strony: Joomla Templates